Kalender Beker der Gewesten

KALENDER

RONDE 1

K.BC METRO 1 K. SINT-MARTINUS AALST zaterdag 12/09/2015 14:30
BC BILJARTVRIENDEN 2 K.A. UNION SANDEMAN donderdag 17/09/2015 19:30
BC KUNST VERMAAK BC ROYALVRIENDEN vrijdag 18/09/2015 19:00

RONDE 2

K.BC METRO 1 K.A. UNION SANDEMAN zaterdag 26/09/2015 14:30
BC ROYALVRIENDEN K.BC DE STER NINOVE dinsdag 29/09/2015 19:00
BC BILJARTVRIENDEN 2 K. SINT-MARTINUS AALST donderdag 01/10/2015 19:30

RONDE 3

K.BC DE STER NINOVE K.BC METRO 1 dinsdag 13/10/2015 19:30
K. SINT-MARTINUS AALST BC ROYALVRIENDEN donderdag 15/10/2015 19:30
BC KUNST VERMAAK BC BILJARTVRIENDEN 2 vrijdag 16/10/2015 19:30

RONDE 4

K.BC METRO 1 BC KUNST VERMAAK zaterdag 24/10/2015 14:30
BC ROYALVRIENDEN K.A. UNION SANDEMAN dinsdag 27/10/2015 19:00
K.BC DE STER NINOVE BC BILJARTVRIENDEN 2 dinsdag 27/10/2015 19:30

RONDE 5

BC ROYALVRIENDEN BC BILJARTVRIENDEN 2 dinsdag 10/11/2015 19:00
K.BC DE STER NINOVE K. SINT-MARTINUS AALST dinsdag 10/11/2015 19:30
BC KUNST VERMAAK K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 13/11/2015 19:00

RONDE 6

K.A. UNION SANDEMAN K. SINT-MARTINUS AALST donderdag 26/11/2015 19:00
BC BILJARTVRIENDEN 2 K.BC METRO 1 donderdag 26/11/2015 19:30
BC KUNST VERMAAK K.BC DE STER NINOVE vrijdag 27/11/2015 19:00

RONDE 7

BC ROYALVRIENDEN K.BC METRO 1 dinsdag 08/12/2015 19:00
K.BC DE STER NINOVE K.A. UNION SANDEMAN dinsdag 08/12/2015 19:30
K. SINT-MARTINUS AALST BC KUNST VERMAAK donderdag 10/12/2015 19:30

RONDE 8

BC ROYALVRIENDEN BC KUNST VERMAAK dinsdag 19/01/2016 19:00
K.A. UNION SANDEMAN BC BILJARTVRIENDEN 2 donderdag 21/01/2016 19:00
K. SINT-MARTINUS AALST K.BC METRO 1 donderdag 21/01/2016 19:30

RONDE 9

K.BC DE STER NINOVE BC ROYALVRIENDEN dinsdag 02/02/2016 19:30
K.A. UNION SANDEMAN K.BC METRO 1 donderdag 04/02/2016 19:00
K. SINT-MARTINUS AALST BC BILJARTVRIENDEN 2 donderdag 04/02/2016 19:30

RONDE 10

K.BC METRO 1 K.BC DE STER NINOVE zaterdag 13/02/2016 14:30
BC ROYALVRIENDEN K. SINT-MARTINUS AALST dinsdag 16/02/2016 19:00
BC BILJARTVRIENDEN 2 BC KUNST VERMAAK donderdag 18/02/2016 19:30

RONDE 11

K.A. UNION SANDEMAN BC ROYALVRIENDEN donderdag 03/03/2016 19:00
BC BILJARTVRIENDEN 2 K.BC DE STER NINOVE donderdag 03/03/2016 19:30
BC KUNST VERMAAK K.BC METRO 1 vrijdag 04/03/2016 19:00

RONDE 12

K.A. UNION SANDEMAN BC KUNST VERMAAK donderdag 17/03/2016 19:00
K. SINT-MARTINUS AALST K.BC DE STER NINOVE donderdag 17/03/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN 2 BC ROYALVRIENDEN donderdag 17/03/2016 19:30

RONDE 13

K.BC METRO 1 BC BILJARTVRIENDEN 2 zaterdag 26/03/2016 14:30
K.BC DE STER NINOVE BC KUNST VERMAAK dinsdag 29/03/2016 19:30
K. SINT-MARTINUS AALST K.A. UNION SANDEMAN donderdag 31/03/2016 19:30

RONDE 14

K.BC METRO 1 BC ROYALVRIENDEN zaterdag 09/04/2016 14:30
K.A. UNION SANDEMAN K.BC DE STER NINOVE donderdag 14/04/2016 19:00
BC KUNST VERMAAK K. SINT-MARTINUS AALST vrijdag 15/04/2016 19:00
BC ROYALVRIENDEN BC KUNST & VERMAAK donderdag 18/09/2014 19:00
BC KASTEELDREEF K.BC DE STER NINOVE 2 donderdag 18/09/2014 19:00
SINT-MARTINUS AALST 1 K.BC METRO 1 donderdag 18/09/2014 19:30

RONDE 2

K.BC DE STER NINOVE 2 BC KUNST & VERMAAK woensdag 01/10/2014 19:30
BC KASTEELDREEF BC ROYALVRIENDEN donderdag 02/10/2014 19:00
BC BILJARTVRIENDEN 2 SINT-MARTINUS AALST 1 donderdag 02/10/2014 19:30

RONDE 3

SINT-MARTINUS AALST 1 K.BC DE STER NINOVE 2 donderdag 16/10/2014 19:30
BC BILJARTVRIENDEN 2 BC KASTEELDREEF donderdag 16/10/2014 19:30
BC KUNST & VERMAAK K.BC METRO 1 vrijdag 17/10/2014 19:30

RONDE 4

K.BC METRO 1 BC KASTEELDREEF zaterdag 25/10/2014 14:30
SINT-MARTINUS AALST 1 BC ROYALVRIENDEN donderdag 30/10/2014 19:30
BC KUNST & VERMAAK BC BILJARTVRIENDEN 2 vrijdag 31/10/2014 19:30

RONDE 5

K.BC METRO 1 BC ROYALVRIENDEN zaterdag 08/11/2014 14:30
K.BC DE STER NINOVE 2 BC BILJARTVRIENDEN 2 woensdag 12/11/2014 19:30
BC KUNST & VERMAAK SINT-MARTINUS AALST 1 vrijdag 14/11/2014 19:30

RONDE 6

BC KASTEELDREEF BC KUNST & VERMAAK donderdag 27/11/2014 19:00
BC ROYALVRIENDEN K.BC DE STER NINOVE 2 donderdag 27/11/2014 19:00
BC BILJARTVRIENDEN 2 K.BC METRO 1 donderdag 27/11/2014 19:30

RONDE 7

K.BC DE STER NINOVE 2 K.BC METRO 1 woensdag 10/12/2014 19:30
SINT-MARTINUS AALST 1 BC KASTEELDREEF donderdag 11/12/2014 19:30
BC BILJARTVRIENDEN 2 BC ROYALVRIENDEN donderdag 11/12/2014 19:30

RONDE 8

K.BC METRO 1 SINT-MARTINUS AALST 1 zaterdag 24/01/2015 14:30
K.BC DE STER NINOVE 2 BC KASTEELDREEF woensdag 28/01/2015 19:30
BC KUNST & VERMAAK BC ROYALVRIENDEN vrijdag 30/01/2015 19:30

RONDE 9

BC ROYALVRIENDEN BC KASTEELDREEF donderdag 12/02/2015 19:00
SINT-MARTINUS AALST 1 BC BILJARTVRIENDEN 2 donderdag 12/02/2015 19:30
BC KUNST & VERMAAK K.BC DE STER NINOVE 2 vrijdag 13/02/2015 19:30

RONDE 10

K.BC METRO 1 BC KUNST & VERMAAK zaterdag 21/02/2015 14:30
K.BC DE STER NINOVE 2 SINT-MARTINUS AALST 1 woensdag 25/02/2015 19:30
BC KASTEELDREEF BC BILJARTVRIENDEN 2 donderdag 26/02/2015 19:00

RONDE 11

BC KASTEELDREEF K.BC METRO 1 donderdag 12/03/2015 19:00
BC ROYALVRIENDEN SINT-MARTINUS AALST 1 donderdag 12/03/2015 19:00
BC BILJARTVRIENDEN 2 BC KUNST & VERMAAK donderdag 12/03/2015 19:30

RONDE 12

BC ROYALVRIENDEN K.BC METRO 1 donderdag 26/03/2015 19:00
SINT-MARTINUS AALST 1 BC KUNST & VERMAAK donderdag 26/03/2015 19:30
BC BILJARTVRIENDEN 2 K.BC DE STER NINOVE 2 donderdag 26/03/2015 19:30

RONDE 13

K.BC METRO 1 BC BILJARTVRIENDEN 2 zaterdag 04/04/2015 14:30
K.BC DE STER NINOVE 2 BC ROYALVRIENDEN woensdag 08/04/2015 19:30
BC KUNST & VERMAAK BC KASTEELDREEF vrijdag 10/04/2015 19:30

RONDE 14

K.BC METRO 1 K.BC DE STER NINOVE 2 zaterdag 18/04/2015 14:30
BC ROYALVRIENDEN BC BILJARTVRIENDEN 2 donderdag 23/04/2015 19:00
BC KASTEELDREEF SINT-MARTINUS AALST 1 donderdag 23/04/2015 19:00

BC Kunst en Vermaak Eine